Referans Kodu

Güncel Kurlar

  • GBP Alış TL
  • EUR Alış N/A TL
  • USD Alış N/A TL

Twitter

Facebook

Servislerimiz

Baransel Grup bünyesi ve güvencesi altında hizmet sunan YazlıkHanem.com portalı satış öncesi ve satış sonrası hizmetlerimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için, her biri alanında profesyonel ekibimiz ve çözüm ortaklarıyla dilediğiniz zaman size kusursuz hizmet vermeye hazırdır.

Servislerimiz arasında ;

 

Emlak Satış ve Ekspertizlik
Güvenilir ve kesin çözümler

Ege ve Akdeniz kıyılarında satılık Yazlık, satılık villa, satılık daire, satılık apart, satılık arsa-arazi, satılık otel veya satılık ticari bir gayrimenkule yatırım yapmayı planlıyorsanız yada sahip olduğunuz gayrimenkulü satmak istiyorsanız profesyonel ekibimiz hızlı ve sorunsuz bir şekilde aradığınız gayrimenkulü bulmanıza yada satmanıza yardımcı olacaktır.

Satın almayı ya da satmayı düşündüğünüz gayrimenkule dilerseniz firmamız tarafından ekspertizlik talep edebilir bu şekilde gerçek değerini ve tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

 

İnşaat ve Tasarım
Siz Hayal edin, biz inşa edelim…

Yaşamınıza artı katan projeleriyle hayat standartlarınızı değiştiren, yaratıcı ve yenilikçi felsefesiyle doğaya ve çevreye saygılı çalışan ekibimiz. İmzasını taşıyan tüm çalışmalarında güncel inşaat teknolojilerini kullanmakta, Kaliteli, Estetik ve uzun vadeli çözümler sunmaktadır.

Baransel inşaat tecrübeli ekibi, her biri alanında profesyonel teknik kadrosuyla üstlendiği tüm projeleri hızlı ve sorunsuz olarak tamamlamayı başarmıştır.

Düşlediğiniz yaşamın anahtarına sahip olmak size çok uzak değil!

Siz taleplerinizi belirtin biz projelendirelim ya da bizim tecrübe ve deneyimlerimiz sonucunda hazırlanan seçeneklerimizi inceleyin sizin sevkleriniz ve önceliklerinize göre uyarlayıp yaşam alanınızı inşa edelim.

Baransel Grup uzman ve dinamik ekibi ile sizlere ticari ve konut projelerinizde rehberlik hizmeti sunarak inşaat başlangıcından, sonuna kadar sorunsuz bir şekilde projenizi bitirmenize yardımcı olur.

 

Emlak Bakım ve Yönetimi
Aklınız Evinizde Kalmasın

Satışını gerçekleştirdiğimiz ya da kiralanmasına aracılık ettiğimiz konutlarda sunduğumuz bu hizmet sayesinde aklınız evinizde kalmayacak.

Firmamız tarafından bakım ve yönetimi sağlanan konutlarda havuz ve bahçe bakımı, Konutun düzenli olarak havalandırılması, Talep edilmesi halinde temizlik yapılması ve Düzenli olarak ilaçlanıp dezenfekte edilmesinin yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek (Elektrik, Mekanik arızalar vb.) her türlü desteğin sağlanmasını kapsamakta olup. Düzenli olarak elektrik, su, vergi ve diğer tüm ödemelerin yapılmasını kapsamaktadır.

Hizmet veren tüm personellerimiz gerekli eğitim ve tecrübeye sahip olup alanında profesyoneldir.

 

Villa ve Apart Kiralama
Tatil Villam Kiralamada Türkiye’nin Lideri

Sahip olduğunuz yazlık villa yada apart dairenizi kiraya vererek gelir etmek isterseniz. Yine Baransel Grup bünyesinde bulunan Türkiye’nin lider villa ve apart kiralama portalı tatilvillam.com sitesi üzerinden konutunuzun kiralanması sağlanmaktadır.

Konutunuzun kiralanma sürecinde tüm müşteri sorumluluklarını sahiplenen firmamız, profesyonel ekibiyle hizmet vermekte müşterinin tüm ihtiyaçlarına kendi cevap verebilmektedir.

Dilerseniz konutunuzu Baransel Grup Emlak Bakım ve Yönetim  ekibine teslim ederek konutunuzun hazırlanma ve kiralanma hizmetlerinin tamamını şirketimizin bünyesinden alarak sunum ve pazarlama ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

baransel footer logo Web sitemizdekli yazı ve fotoğrafların tüm hakları saklıdır.

Yazlik Hanem.com Bir Baransel Grup Turizm, Emlak, İnşaat, Sigortacılık Ltd. Şti iştirakidir.

Kurumsal

Baransel Grup. Ltd.Sti.

footer